Телефон

+380638473798

Електронна пошта

roxyy@ukr.net

Є багато причин для вивчення другої мови, особливо китайської. Ми обрали лише кілька найпереконливіших аргументів, але знайте, що їх є ще багато. Сміливо залишайте свої думки в коментарях.

Отже, 10 кращих причин для вивчення китайської:

1. Китайська — найпоширеніша у світі мова.Думаєте, англійська є найбільш поширеною мовою у світі? Подумайте ще раз. По-китайськи говорять приблизно 1,2 млрд. людей або 14% населення. Отже, якщо ви хочете вивчати мову, яка дозволить контактувати з рештою світу, китайська — ваш вибір!

2. Китайською розмовляють і в інших країнах, окрім Китаю.Деякі люди вважають, що китайська корисна лише в Китаї — неправда! Мандаринська є основною мовою в таких країнах, як Малайзія, Тайвань, Сінгапур, Індонезія, Таїланд, Бруней, Філіппіни та Монголія. Тож, якщо ви хочете подорожувати там чи займатися бізнесом, вивчення китайської буде дуже корисними.

3. Китайська історія та культура багата і глибока.Ви, напевно, чули, що Китай — це країна з однією з найдавніших історій та культур, але чи справді ви її вивчали? Китай має тисячолітню історію з прекрасною архітектурою, гончарством, шовком, винаходами, поезією, літературою тощо. Перегляньте кілька китайських документальних фільмів, і ви почнете дізнаватися про багате минуле, яке допоможе активізувати вивчення китайської мови.

4. Кроскультурні мости з китайською мовою.У Китаї найбільше населення світу – приблизно 1,28 млрд людей, тому вивчення мови надає вам доступ до спілкування з багатьма людьми на більш глибокому рівні.

5. Китайська економіка є другою за величиною економікою у світі.Китай — вже друга за величиною економіка у світі з перспективами для подальшого зростання. Це один з найбільших торгових партнерів США та більшості країн Східної та Південно-Східної Азії.

6. Вивчати китайську не так складно, як ви думаєте.На цьому потрібно наголосити через те, стільки людей з самого початку відмовляються від вичення китайської. Ієрогліфи насправді побудовані на основі більш простих радикалів, які зформовані на чітких візуальних зображеннях. Якщо ви знаєте 1000 символів, ви впізнаєте 90% символів у китайських газетах. Крім того, немає множини, немає часів, немає родів і відмінків. Наскільки це привабливо?

7. Китайська мова корисна для вашої кар’єри.Можливість розмовляти китайською мовою – надзвичайне надбання. Зокрема, міжнародний бізнес вважає за краще найняти людей, які розмовляють більш ніж однією мовою. Якщо ви знаєте китайську мову, це, безумовно, буде великим плюсом. Не кажучи вже про те, що Китай став величезним ринком, і лідери бізнесу шукають людей, які вміють розмовляти китайською мовою та успішно функціонувати в культурному контексті Китаю.

8. Вивчення другої мови робить вас розумнішими.Бути двомовним, виявляється, робить вас розумнішими. Це може мати глибокий вплив на ваш мозок, покращуючи когнітивні навички, не пов’язані з мовою і навіть захищаючи від деменції в старості. … Це змушує мозок вирішувати внутрішній конфлікт, тренуючи розум, що зміцнює його пізнавальні м’язи.

9. Покращіть свій досвід подорожей по Китаю.Навіть якщо ви вивчите лише трохи китайської мови, це може зробити подорож до Китаю набагато кращою. Китай настільки ж великий, як Сполучені Штати, і в ньому є стільки дивовижних провінцій, які слід відвідувати та відвідувати. Вивчіть мандарин та отримайте доступ до місцевого досвіду та зв’язків, які може мати лише китайський оратор.

10. Китайська їжа дивовижна.Якщо вам подобаються ресторани китайської кухні у нашій країні, то ви не можете дочекатися спробувати справжню справжню китайську кухню. Китайська їжа, чесно кажучи, може бути головним приводом для вивчення китайської мови. По всій країні є дивовижна їжа, і ви повинні почати вивчати меню ще до того, як поїдете в Китай.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *